× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :33
5 سرباز ارتش ترکیه در کردستان عراق کشته شدند

اربیل – ایرنا- حزب کارگران کردستان ترکیه (پ.ک.ک) روز چهارشنبه اعلام کرد در حمله به پایگاههای ارتش ترکیه در شمال عراق، 5 سرباز را کشته و 3 پایگاه متعلق به ارتش ترکیه را از بین برده است.

فرهنگ، عرصه بی مرز روابط ایران و عراق

بغداد– ایرنا- گرچه مناسبات سیاسی، اقتصادی و امنیتی ایران و عراق سطح قابل قبولی قرار دارد، اما کارشناسان بر این باورند که ظرفیت های گستره حوزه فرهنگ و هنر در این زمینه و البته بدلایل قابل قبولی هنوز بشکل مطلوب فعال نشده است.

استراتژی برجامی ترامپ در میانه انتقادات

تهران- ایرنا- تنها چند هفته به زمان اعلام تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا برای چهارمین بار در ارتباط با پایبندی یا عدم پایبندی این کشور به توافق هسته ای زمان باقی است؛ در حالی که وی و برخی همفکران او در کاخ سفید به دنبال شانه خالی کردن از زیر...

روسیه پل ارتباطی زمینی با کره شمالی می سازد

مسکو - ایرنا - روسیه در حال بررسی ساخت پل برای برقراری ارتباط و حمل و نقل زمینی با کره شمالی است.

آخرین بهانه حضور نظامی آمریکا در عراق هم زیر سوال رفت

بغداد - ایرنا - مقتدا صدر رهبر جریان صدر عراق آخرین بهانه حضور نظامیان آمریکا در عراق در دوران پساداعش یعنی آموزش نیروهای عراقی را هم زیر سوال برد.

شرکت آمریکایی خط تولید جنگنده های اف-16 را به هند منتقل می کند

دهلی نو - ایرنا - یک شرکت بزرگ صنایع دفاعی آمریکا اعلام کرد طرح ایجاد یک واحد تولیدی جت اف-16 را به طور اختصاصی به دولت دهلی نو پیشنهاد داده است.

تاکید وزیر دفاع آلمان بر همکاری اروپا در سیاست خارجی

وین - ایرنا - کنفرانس امنیتی مونیخ دقایقی پیش در هتل 'بایریشر هوف' مونیخ با سخنان 'ولفگانگ ایشینگر' رئیس کنفرانس آغاز به کار کرد؛ این کنفرانس به مدت سه روز با حضور حدود 30 تن از سران کشورها و دولت ها و بیش از100 وزیر، صحنه بحث و گفت وگو درباره چالش ه...

برجام الگوی مورد وفاق جامعه جهانی

تهران- ایرنا- توافق هسته ای علاوه بر مزیت های تجاری و اقتصادی برای اعضای 1+5 و دیگر بازیگران عرصه بین المللی دارد، بر ثبات و امنیت منطقه و فرامنطقه نیز بی تاثیر نیست؛ موضوعی که سبب حمایت قاطعانه اروپا از برجام شده است.

یک اسکادران از جنگنده های اف-16 آمریکایی وارد استونی شدند

تهران- ایرنا - 12 فروند جنگنده اف-16 آمریکایی با پرواز از ایالت اوهایو آمریکا، روز گذشته وارد پایگاه هوایی 'آماری' (Amari) در کشور استونی شدند.

عقب نشینی آمریکا و رویای ترامپ برای آینده برجام

تهران- ایرنا- پس از سه ماه تلاش کنگره در یافتن بهانه ای موجه برای زیر پا گذاشتن توافق هسته ای، سرانجام نمایندگان جمهوریخواه و رییس جمهوری این کشور چاره را در ادامه مسیر یافتند تا شاید در ماه های پیش رو فرصتی برای توطئه ای جدید بیابند.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehwd
telegram: http://t.me/rasanehwd
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved