× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :33
مشارکت آیت الله عیسی قاسم در مراسم ولادت امیرالمؤمنین علیه السلام

آیت الله عیسی قاسم در مراسم ولادت با سعادت حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام در شهر مقدس قم مشارکت کرد.

مبارزالجزایری:تا زمان مجازات عاملان قتل خاشقچی به حج نمی روم

الجزیره-ایرنا- «جملیه بوحیرد» زن مبارز الجزایری که سابقه مبارزه با استعمار فرانسه را در کارنامه خود دارد، در واکنش به قتل «جمال خاشقچی » روزنامه نگار منتقد عربستانی گفت، تا زمانی که قاتلان خاشقچی مجازات نشوند، به حج نمی رود.

وزیر حج عربستان: امور مربوط به حجاج ایرانی خوب پیش می رود

دوحه – ایرنا – وزیر حج عربستان با اشاره به ورود اولین کاروان زایران ایرانی بیت الله الحرام به مدینه منوره، گفت: ورود حجاج ایرانی به کشور آغاز شده است . رفتار آنها مانند دیگران است و همه چیز خوب پیش می رود.

کمبود آب در انگلیس مدیریت می شود

لندن – ایرنا – با نزدیک شدن به اوج گرمای تابستان، شرکت اصلی تأمین‌کننده آب انگلیس اعلام کرد که محدودیت موقتی را برای حدود 7 میلیون مشترک آب در شمال غرب این کشور به اجرا می گذارد.

آیا رئیس جمهوری آمریکا بیمار جنسی است؟

تهران – ایرنا – شبکه بی.بی.سی در آستانه سفر دونالد ترامپ به انگلیس مستندی با عنوان «آیا رئیس جمهوری بیمار جنسی است؟» پخش کرد؛ اقدامی که ممکن است جنجال تازه ای برانگیزد.

عربستان درامد حج را صرف تجاوز به کشورهای اسلامی می کند

الجزیره - ایرنا - اتحادیه ائمه جماعت تونس با بیان اینکه عربستان درامد حاصل از مناسک حج را صرف تجاوز به دیگر کشورهای اسلامی می کند، از مفتی این کشور خواست حج امسال را تعطیل اعلام کند.

مقام اطلاعاتی سابق آمریکا به اتهام جاسوسی بازداشت شد

تهران – ایرنا – اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف.بی.آی)، افسر سابق «آژانس اطلاعات دفاعی» را به اتهام تلاش برای جاسوسی برای چین بازداشت کرد.

پاکستان برای احیای طرح انتقال گاز با ایران گفت وگو می کند

اسلام آباد - ایرنا - اداره امور نفت و منابع طبیعی پاکستان تصمیم دارد تا برای ازسرگیری طرح انتقال گاز از ایران موسوم به (آی - پی)، با طرف ایرانی گفت وگو و تماس برقرار کند.

پوتین:آمریکا حق ندارد ترکیه را از خرید اس400 منع کند

مسکو - ایرنا - ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه اعلام کرد: آمریکا حق ندارد ترکیه را از خرید تسلیحات پدافند موشکی اس-400 منع کند.

سران روسیه و هند درباره اس-400 گفت وگو کردند

مسکو - ایرنا - رئیس جمهوری روسیه و نخست وزیر هند در دیداری که روز دوشنبه در شهر سوچی صورت گرفت درباره فروش پدافند موشکی اس-400 گفت وگو کردند.


 << صفحه قبلي   [1 2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehwd
telegram: http://t.me/rasanehwd
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved