× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :33
لغو حج باعث رنجش خاطر زائران و ضربه بزرگ به اقتصاد عربستان شده است

لغو مراسم حج تمتع امسال با توجه به شیوع ویروس کووید۱۹ ضمن آنکه مایه رنج و آزردگی خاطر زائران و تحقق نیافتن آرزوی دیرینه آنها برای شرکت در این مراسم شده به وابستگی عربستان به سود حاصل از این مراسم نیز ضربه بزرگی وارد می‌کند.

کاردار آمریکا: عراق از تحریم واردات برق و گاز ایران معاف است

بغداد - ایرنا - کاردار آمریکا در بغداد اخبار مربوط به معافیت عراق از تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران در زمینه واردات برق و گاز را تایید کرد.

مفسر نیویورکر: ایران همچنان بازیگر مهم منطقه است

تهران - ایرنا - مفسر نشریه 'نیویورکر' گفت: با وجود فشارهای سنگین اقتصادی، ایران همچنان یک بازیگر مهم منطقه خاورمیانه است.

دوحه خواستار رفع محدودیت های ریاض علیه حجاج قطری شد

تهران-ایرنا- وزارت اوقاف و امور اسلامی قطر از مقامات ریاض خواست که از مراسم حج سوء استفاده سیاسی نکنند و محدودیت های وضع شده برای سفر متقاضیان حج از قطر را لغو کنند.

روزنامه هندی:نفت ایران نقش اساسی در تنظیم قیمت سوخت هند دارد

تهران- ایرنا- یک روزنامه هندی در مطلبی نوشت:هند هرچه سریعتر باید در خصوص تمدید نشدن معافیت این کشور از تحریم نفتی تصمیم بگیرد زیرا واردات نفت از ایران نقش مهمی در تنظیم قیمت سوخت در این کشور دارد.

رئیس یک گروه شبه نظامی مخالف مهاجران در آمریکا بازداشت شد

تهران – ایرنا – اداره تحقیقات فدرال آمریکا (اف.بی.آی) رئیس یک گروه شبه نظامی را که در زمینه جلوگیری از ورود مهاجران بدون مدارک فعالیت می کند، بازداشت کرد.

تاکید بین المجالس همسایگان بر تمامیت ارضی و استقلال عراق

بغداد - ایرنا - اعضای شرکت کننده در نشست بین المجالس همسایگان عراق در بیانیه پایانی خود بر حمایت کشورهای خود از ثبات، تمامیت ارضی و وحدت ملی این کشور تاکید کردند.

اردوغان: ترکیه از خرید اس400 صرف نظر نمی کند

مسکو - ایرنا - رئیس جمهوری ترکیه اعلام کرد: ترکیه هیچگاه از خرید تسلیحات پدافند موشکی اس400 روسیه صرف نظر نخواهد کرد.

خون ریزی های جدید در لیبی با چراغ سبز ملک سلمان

تهران - ایرنا - هفتم فروردین سال جاری (1398) بود که رسانه های سعودی از سفر خلیفه حفتر فرمانده ارتش خودخوانده لیبی به عربستان و دیدار وی با ملک سلمان پادشاه سعودی خبر دادند، خبری که حکایت از توطئه جدید علیه مردم لیبی و ادامه خون ریزی ها و کشتار مردم ا...

سیاستمدارانگلیسی: تعامل باایران برای حل بحران یمن الزامی است

لندن – ایرنا – نماینده مجلس اعیان انگلیس با تاکید بر اهمیت نقش ایران در حل بحران یمن گفت: اگر در انگلیس این باور وجود دارد که ایران بخشی از راه‌حل این بحران است، در نتیجه تعامل با ایران الزامی است.


[2 3 4 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehwd
telegram: http://t.me/rasanehwd
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved