× اخبار حاوی برچسب :

تعداد :9
کاردار آمریکا: عراق از تحریم واردات برق و گاز ایران معاف است

بغداد - ایرنا - کاردار آمریکا در بغداد اخبار مربوط به معافیت عراق از تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران در زمینه واردات برق و گاز را تایید کرد.

تاکید بین المجالس همسایگان بر تمامیت ارضی و استقلال عراق

بغداد - ایرنا - اعضای شرکت کننده در نشست بین المجالس همسایگان عراق در بیانیه پایانی خود بر حمایت کشورهای خود از ثبات، تمامیت ارضی و وحدت ملی این کشور تاکید کردند.

خون ریزی های جدید در لیبی با چراغ سبز ملک سلمان

تهران - ایرنا - هفتم فروردین سال جاری (1398) بود که رسانه های سعودی از سفر خلیفه حفتر فرمانده ارتش خودخوانده لیبی به عربستان و دیدار وی با ملک سلمان پادشاه سعودی خبر دادند، خبری که حکایت از توطئه جدید علیه مردم لیبی و ادامه خون ریزی ها و کشتار مردم ا...

5 سرباز ارتش ترکیه در کردستان عراق کشته شدند

اربیل – ایرنا- حزب کارگران کردستان ترکیه (پ.ک.ک) روز چهارشنبه اعلام کرد در حمله به پایگاههای ارتش ترکیه در شمال عراق، 5 سرباز را کشته و 3 پایگاه متعلق به ارتش ترکیه را از بین برده است.

فرهنگ، عرصه بی مرز روابط ایران و عراق

بغداد– ایرنا- گرچه مناسبات سیاسی، اقتصادی و امنیتی ایران و عراق سطح قابل قبولی قرار دارد، اما کارشناسان بر این باورند که ظرفیت های گستره حوزه فرهنگ و هنر در این زمینه و البته بدلایل قابل قبولی هنوز بشکل مطلوب فعال نشده است.

استراتژی برجامی ترامپ در میانه انتقادات

تهران- ایرنا- تنها چند هفته به زمان اعلام تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا برای چهارمین بار در ارتباط با پایبندی یا عدم پایبندی این کشور به توافق هسته ای زمان باقی است؛ در حالی که وی و برخی همفکران او در کاخ سفید به دنبال شانه خالی کردن از زیر...

آخرین بهانه حضور نظامی آمریکا در عراق هم زیر سوال رفت

بغداد - ایرنا - مقتدا صدر رهبر جریان صدر عراق آخرین بهانه حضور نظامیان آمریکا در عراق در دوران پساداعش یعنی آموزش نیروهای عراقی را هم زیر سوال برد.

برجام الگوی مورد وفاق جامعه جهانی

تهران- ایرنا- توافق هسته ای علاوه بر مزیت های تجاری و اقتصادی برای اعضای 1+5 و دیگر بازیگران عرصه بین المللی دارد، بر ثبات و امنیت منطقه و فرامنطقه نیز بی تاثیر نیست؛ موضوعی که سبب حمایت قاطعانه اروپا از برجام شده است.

عقب نشینی آمریکا و رویای ترامپ برای آینده برجام

تهران- ایرنا- پس از سه ماه تلاش کنگره در یافتن بهانه ای موجه برای زیر پا گذاشتن توافق هسته ای، سرانجام نمایندگان جمهوریخواه و رییس جمهوری این کشور چاره را در ادامه مسیر یافتند تا شاید در ماه های پیش رو فرصتی برای توطئه ای جدید بیابند.

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehwd
telegram: http://t.me/rasanehwd
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved