× اخبار حاوی برچسب :

چين

تعداد :133
چین با لایحه تحریم دریای جنوبی از سوی آمریکا مخالفت کرد

پکن- ایرنا- چین اعلام کرد با هرگونه لایحه تحریمی از سوی کنگره آمریکا در ارتباط با فعالیت های چین در دریاهای جنوبی و شرقی مخالف است و آن را برنمی تابد.

چین: تنش در خلیج فارس بر اقتصاد جهان تاثیر منفی خواهد گذاشت

پکن- ایرنا- سخنگوی وزارت امور خارجه چین با اشاره به اینکه موضع چین در مورد مناقشه ایران و آمریکا روشن است تاکید کرد:تنش در منطقه خلیج فارس در حال حاضر منافع هیچ کشوری را تامین نخواهد کرد و بر امنیت سیاسی جهانی و اقتصاد جهانی تاثیر منفی خواهد داشت.

هوآوی از اروپا خواست در برابر اقدامات ترامپ سکوت نکند

تهران - ایرنا - نماینده رسمی شرکت چینی هوآوی در اتحادیه اروپا، روز سه شنبه از مقامات این اتحادیه درخواست کرد در برابر تصمیمات و اقدامات یکجانبه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا سکوت نکند و واکنش نشان دهد.

ارتش پاکستان برنامه حفاظتی از طرح «سی پک» را تشدید می کند

تهران - ایرنا - سخنگوی ارتش پاکستان با اشاره به افزایش نیروهای ویژه در ایالت بلوچستان از برنامه های جدید این ارتش برای تشدید حفاظت از کریدور اقتصادی چین و پاکستان موسوم به «سی پک» خبر داد.

گفت و گوهای تجاری آمریکا و چین متوقف شد

تهران- ایرنا- اصرار واشنگتن بر اعمال تعرفه های سنگین و تحریم شرکت مخابراتی 'هواوی ' انگیزه پکن برای ادامه گفت و گوهای تجاری با آمریکا را از بین برده است.

ترامپ از دیدار با همتای چینی خود در ماه آینده خبر داد

تهران - ایرنا - رئیس جمهوری آمریکا روز دوشنبه پس از تند شدن مواضع چین در جنگ تعرفه ها اعلام کرد، در نشست ماه آینده گروه بیست با همتای چینی اش دیدار و گفت و گو می کند.

وقتی ترامپ از پیمان شکنی چین انتقاد کرد

تهران-ایرنا-توئیت جدید ترامپ درباره خروج چینی ها از توافق با آمریکا و درخواست پکن برای مذاکره مجدد با آمریکا است؛ ادعای عهدشکنی که رئیس جمهوری آمریکا در آن یکه تاز است و حالا دستمایه ای برای جنگ تعرفه ها بین دو کشور شده است.

ترامپ برای مقابله با چین خواستار تولید محصولات مورد نیاز در آمریکا شد

تهران - ایرنا - «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا روز شنبه در توییتی خواستار تولید محصولات مورد نیاز در داخل کشورش شد تا شرکت های آمریکایی، از تاثیر جنگ تجاری با چین در امان بمانند.

شینهوا: مقاومت ایرانیان با تحریم نمی شکند

پکن- ایرنا- خبرگزاری رسمی چین گزارش کرد مردم ایران هرگز تسلیم تحریم های آمریکا نمی شوند و تصمیم گیری های اخیر دولت ایران در برابر واشنگتن را منطقی و طبیعی می دانند.

شینهوا: جراحی برجام به دلیل تامین نشدن منافع ایران است

پکن- ایرنا- شینهوا، خبرگزاری رسمی چین در گزارشی تحلیلی نوشت: واکنش متقابل ایران به خروج آمریکا از توافق هسته ای، به دلیل تامین نشدن منافع تهران از این قرارداد بین المللی است.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehwd
telegram: http://t.me/rasanehwd
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved