× اخبار حاوی برچسب :

فيليپين

تعداد :13
فیلیپین در معرض اقدامات تلافی جویانه امریکا قرار گرفت

کوالالامپور- ایرنا-منابع خبری گزارش دادند: تحریم های آمریکا علیه روسیه ، فیلیپین را که خریدار تجهیزات نظامی از مسکوست، در معرض اقدامات تلافی جویانه واشنگتن قرار داده است.

انتقاد مانیل از مداخله پارلمان اروپا در امور داخلی فیلیپین

فیلیپین از مداخله پارلمان اروپا در امور داخلی این کشور انتقاد کرد.

«رئیس‌جمهوری فیلیپین برای پیروزی در انتخابات ۲۰۱۶ اطلاعات نخرید»

سخنگوی رئیس‌جمهوری فیلیپین امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد، رودریگو دوترته برای پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری ۲۰۱۶ اقدام به خریداری و استفاده از اطلاعات موسسه کمبریج آنالیتیکا نکرده است.

حمله سایبری به بانک مرکزی مالزی، هشدار فیلیپین

کوالالامپور- ایرنا- بانک مرکزی فیلیپین به موسسات مالی این کشور پس از حمله سایبری علیه بانک مرکزی مالزی هشدار داد و خواستار رعایت اقدامات امنیتی برای حفظ سرمایه های آنها شد.

فیلیپین سفیر آمریکا را احضار کرد

دولت فیلیپین سفیر واشنگتن را بر سر گزارش اطلاعاتی آمریکا که رودریگو دوترته و مبارزه‌اش با مواد مخدر را «تهدیدی منطقه‌ای» خوانده، احضار کرد.

ارتش فیلیپین از تلاش مجدد داعش برای تاسیس خلافت در جنوب شرقی آسیا خبر داد

ماه‌ها بعد از خروج شبه‌نظامیان افراطی از ماراوی فیلیپین، بار دیگر این افراد در جهت تلاش برای تاسیس خلافت خود در این منطقه درگیری‌های جدیدی را آغاز کرده‌اند.

رئیس جمهور فیلیپین: اگر دیکتاتور شدم، به من شلیک کنید

رئیس‌جمهوری فیلیپین امروز (دوشنبه) خطاب به ارتش و پلیس این کشور گفت، در صورتی که بیش از دوره خود در قدرت بماند و دیکتاتور شود، به او شلیک کنند.

فیلیپین سفارتش را به قدس منتقل نمی‌کند

وزیر خارجه فیلیپین اعلام کرد، سفارت این کشور در تل‌آویو را به قدس نمی‌برد و حامی راه‌حل تشکیل دو کشور درباره مساله فلسطین است.

آتش ‌سوزی در یک مرکز تجاری فیلیپین با 37 کشته احتمالی

تهران – ایرنا – یک مرکز تجاری روز شنبه در شهر جنوبی داوائوی فیلیپین در آتش سوخت و این در حالی است که به گفته مقام‌های محلی، 37 نفری که در این ساختمان محبوس شده بودند، شانسی برای زنده ماندن ندارند.

90 نفر بر اثر توفان در فیلیپین جان باختند، رانش زمین یک روستا را مدفون کرد

کوالالامپور – ایرنا – مقام های مقابله با بلایای طبیعی و پلیس فیلیپین اعلام کرد که تاکنون 90 نفر بر اثر رانش زمین، سیل و توفان در جنوب این کشور کشته شده اند و از سرنوشت دستکم 64 نفر دیگر همچنان خبری در دست نیست.


[2 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehwd
telegram: http://t.me/rasanehwd
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved