× اخبار حاوی برچسب :

الجزاير

تعداد :127
وزیر خارجه الجزایر: طرف‌های لیبیایی خواهان میانجی‌گری ما هستند

وزیر خارجه الجزایر ضمن اعلام حمایت از لیبی و فلسطین تصریح کرد، موضع الجزایر درقبال طرف‌های بحران لیبی یکسان است.

سفیر فرانسه: در امور داخلی الجزایر دخالت نخواهیم کرد

تهران - ایرنا - 'خاویر دریانکورت' سفیر فرانسه در الجزایر با اشاره با اطلاعات منتشر شده از دخالت پاریس در امور داخلی این کشور اعلام کرد که فرانسه در امور داخلی الجزایر دخالت نخواهد کرد .

آیا فرمانده ارتش الجزایر نقش سیسی مصر را بازی می‌کند؟

"با رفتن بوتفلیقه از سمت ریاست جمهوری الجزایر، احمد قاید صالح فرمانده ارتش الجزایر به قدرتمندترین شخصیت این کشور بدل شده است. اینکه او بتواند یا بخواهد الجزایر را به سمت دموکراسی پیش ببرد، هنوز مشخص نیست."

اسپوتنیک: برادر بوتفلیقه با مجازات اعدام روبروست

تهران- ایرنا- خبرگزاری اسپوتنیک از احتمال صدور حکم اعدام برای برادر و مشاور عبدالعزیز بوتفلیقه رئیس جمهوری سابق و دو مقام امنیتی دولت قبلی الجزایر خبر داد.

ویدئو / از اعتراض اروپا و روسیه به آمریکا تا اعلام آتش‌بس در نوار غزه

اروپا ادامه فشارهای آمریکا علیه ایران، بویژه عدم تمدید معافیت تجارت نفت با ایران را محکوم کرد، در نوار غزه بعد از سه روز جنگ خونین آتش‌بس اعلام شد، اعتراضات در الجزایر ادامه دارد و جلیقه‌زردهای فرانسه با وجود کمتر شدن تعدادشان همچنان به خیابان‌ها می‌...

برادر بوتفلیقه بازداشت شد

تهران - ایرنا - مقام های الجزایری شماری از وابستگان دولت قبلی از جمله برادر رئیس جمهوری سابق را بازداشت کردند.

برگزاری تظاهرات مردمی در کشورهای عربی

تهران – ایرنا – مردم فلسطین، الجزایر، سودان و یمن روز جمعه تظاهرات و تحصن های اعتراضی علیه شرایط داخلی و اقدامات و سیاست های برخی از رژیم های منطقه برگزار کردند.

رییس جمهور موقت الجزایر خواستار یافتن راه حل توافقی شد

تهران – ایرنا- 'عبدالقادر بن صالح' رییس جمهور موقت الجزایر ضمن دعوت به ایجاد فضای تفاهم و مشارکت برای همه طرف ها، خواستار یافتن راه حلی توافقی برای پاسخگویی به مطالبات قانونی مردم شد.

فایننشال تایمز: نظامیان الجزایر و سودان روند انتقال سیاسی را کند می‌کنند

روزنامه فایننشال تایمز انگلیس نوشت: معترضان در الجزایر و سودان یعنی کسانی که موجب براندازی رؤسای جمهور خود شدند، از این مسئله هراس دارند که به ویژه در سایه نگرانی آنها نسبت به تجربه مصر، فرماندهان نظامی قدرت را به غیرنظامیان واگذار نکنند.

نخست وزیر سابق الجزایر در دادگاه حاضر شد

تهران - ایرنا - «احمد اویحیی» نخست وزیر سابق الجزایر امروز (سه شنبه) به منظور ارائه توضیحات درخصوص فساد در دولت سابق این کشوردر دادگاه حاضر شد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehwd
telegram: http://t.me/rasanehwd
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved