عربستان مناقشه با رژیم صهیونیستی را بزرگترین چالش جهان اسلام دانست

عربستان به رغم تلاش‌های پشت پرده برای عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی، درگیری با رژیم صهیونستی را بزرگترین چالش فرا روی جهان اسلام دانست و خواستار واکنش قوی و جدی در برابر حملات اخیر به دو ایستگاه پمپاژ نفت در عربستان و کشتی‌های تجاری و نفت‌کش‌ها ‌...

کره‌شمالی: آمریکا "امیالی شیطانی" دارد

کره شمالی در جدیدترین بیانیه شدید اللحن خود علیه آمریکا اعلام کرد، این کشور سوء نیت در مذاکرات را نشان داده و "امیالی شیطانی" علیه پیونگ‌یانگ دارد.

نتانیاهو: حزب لیکود در انتخابات پیروز می‌شود/ انتخابات پارلمان ۲۶ شهریور برگزار می‌شود

نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت، با انحلال کنست، حزب لیکود در انتخابات زودهنگامی که فراخوان آن داده شده، پیروز خواهد شد.

قطر نخست وزیرش را به اجلاس مکه می‌فرستد/ احتمال گشایش در روابط ریاض و دوحه

امروز (پنج‌شنبه) دو اجلاس سران شورای همکاری خلیج فارس و سران اتحادیه عرب به دعوت عربستان در قالب نشست‌های اضطراری در مکه مکرمه برگزار می‌شود در حالیکه فردا نیز چهاردهمین نشست سران سازمان همکاری اسلامی در همین شهر برگزار خواهد شد.

مذاکرات آمریکا و روسیه برای پایان دادن به انزوای بین‌المللی سوریه

نماینده ویژه آمریکا در امور سوریه از مذاکرات کشورش و روسیه درباره مسیر احتمالی به سوی حل بحران سوریه که در صورت توافق با سلسله اقداماتی از جمله آتش‌بس در استان ادلب، می‌تواند به انزوای بین‌المللی سوریه پایان دهد، خبر داد.

کوشنر در ضیافت افطار پادشاه مراکش

رسانه‌های مراکش از سفر داماد و مشاور رئیس جمهوری آمریکا به همراه دو مقام آمریکایی دیگر به این کشور به منظور پیشبرد طرح صلح موسوم به "معامله قرن" خبر دادند.

رژیم صهیونیستی محدوده ماهیگیری در غزه را کاهش داد

رژیم صهیونیستی محدوده ماهیگیری در دریای غزه را از ۱۵ مایل به ۱۰ مایل کاهش داد.

کار سخت تیم ترامپ در فروش طرح معامله قرن

"مشاوران ارشد رییس جمهور آمریکا در حوزه خاورمیانه در حالی از روز سه‌شنبه تور سفرهایشان به چند مقصد در این منطقه و همچنین در اروپا با هدف جلب حمایت از به اصطلاح «کارگاه بنیان‌های اقتصادی صلح» میان فلسطین و اسرائیل در بحرین را شروع کردند که کار سختی در...

انجمن‌های مراکشی به "معامله قرن" اعتراض دارند

سه انجمن مراکشی امروز (چهارشنبه) با هدف اعتراض به تلاش‌ها برای بررسی معامله قرن آمریکا، خواستار تجمع در برابر پارلمان در روز جمعه شد.

مجلس قانونگذاری فلسطین خواستار مقابله با «معامله قرن» شد

نمایندگان مجلس قانونگذاری فلسطین تأکید کردند که طرح صلح آمریکا موسوم به معامله قرن نقض صریح قوانین بین‌المللی است که بر حقوق ملت فلسطین و در رأس آن حق تعیین سرنوشت و بازگشت تأکید دارد.


[2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ]   صفحه بعدی >>

http://niafam.com/پورتال-سازمانی-هوشمند
email: [email protected]
instagram: http://instagram.com/rasanehwd
telegram: http://t.me/rasanehwd
tel: +98919001342
© 2017 Rasaneh Melal Rights Reserved